خانه سامانه دیدارها و ملاقات ها اخلاق و تشریفات تشریفات در گذر تاریخ کتابخانه آموزش تشریفات نگارخانه درباره ما تماس با ما
.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

.
از شاعر معاصر زنده ياد فهيمي آراني در كاشان تجليل شد

توسط انجمن ادبي سخن كاشان
از شاعر معاصر زنده ياد فهيمي آراني در كاشان تجليل شد

در مراسم با شكوهي از شاعر معاصر زنده ياد حسن بيدار مغز متخلص به فهيمي آراني توسط انجمن ادبي سخن كاشان تجليل شد.

 

ٍِبه گزارش پورتال خبري كاشان مدير انجمن سخن كاشان در اين آيين كه شامگاه شنبه در بقعه تاريخي خواجه تاج الدين و با حضور جمع كثيري از اديبان و شاعران معاصر شهرستان كاشان برگزار شد اظهارداشت: استاد زنده ياد حسن بيدار مغز شخصيتي فهيم و از شاعران نازك انديش معاصر به شمار مي آمد كه فروردين ماه سال 74 و در سن 74 سالگي به ديار باقي شتافت.

شايان ذكر است:  از زنده ياد فهيمي ديوان اشعاري با عنوان ديوان فهيمي آراني به ياد گار مانده است كه اين ديوان با تصحيح و مقدمه استاد صائم كاشاني و به همت فرزند برومندش دكتر علي محمد بيدار مغز در359 صفحه ودر  2 هزار نسخه به چاپ رسيد و مورد توجه و استقبال دوستداران ادب پارسي قرارگرفت.

صائم كاشاني گفت : ديوان فهيمي آراني شامل غزليات ، قصايد، ترانه و ابيات است كه با هزينه شخصي فرزندش توسط انتشارات مرسل كاشان به چاپ رسيده است و مورد توجه و استقبال شاعران قرارگرفته است.

مدير انجمن ادبي سخن كاشان ياد آورشد: در پايان ديوان فهيمي اشعاري در سوك وي توسط شعراي معاصر كشور سروده شده است.

سيد علي اصغر صائم كاشاني برگزاري مراسم هاي تجليل و بزرگداشت ازمقام شاعران و هنرمندان شهرستان كاشان را يكي از برنامه هاي انجمن ادبي سخن كاشان نام برد و افزود : تجليل از شاعران شهرستان كاشان و معرفي آنان به جامعه و نسل جديد يكي از اهداف انجمن در سال هاي آينده است.

زنده ياد حسن بيدارمغز شاعر معاصر و عضو اسبق انجمن ادبي سخن كاشان و كارمند بازنشسته اداره برق كاشان بود كه در سن 74 سالگي دار فاني را وداع گفت .